QR kódy

QR code barcodes.sk Tu si môžete kúpiť QR (Quick Response) kódy, ktoré sa dajú skenovať pomocou inteligentných telefónov a môžu vykonávať rôzne funkcie. Najbežnejšia je automatické prepojenie chytrého telefónu s adresou URL. Skenovanie QR kódu môže tiež automaticky vytvárať udalosti v kalendári, pridávať kontaktné informácie, iniciovať telefónne hovory, odosielať textové správy a vykonávať rôzne ďalšie funkcie. Do QR kódu vám môžeme zakódovať akékoľvek informácie potrebujete. Pri objednávaní nám prosím v sekcii „ďalšie informácie“ napíšte údaje, ktoré chcete zakódovať do QR kódu.

Upozorňujeme, že ak chcete do QR kódu zakódovať väčšie mnžství informácií, grafika bude väčších rozmerov. Do grafiky s rozmermi 3x3cm alebo 4x4cm možno ľahko zakódovať adresu URL alebo niekoľko riadkov textu, pri zachovaní dobrej čitateľnosť. Ak však chcete zakódovať vizitku VCard alebo vCal udalosť v kalendári, veľkosť vytvoreného kódu bude väčší. V prípade otázok nás prosím kontaktujte.

Akonáhle obdržíme vašu objednávku, vytvoríme váš QR kód a pošleme vám ho e-mailom. V závislosti od dátumu a dennej dobe objednávky to môže trvať 1 až 12 hodín (do druhého pracovného dňa).

 • Grafika QR kódov

  Grafiku vašich QR kódov vytvoríme automaticky a zašleme do vašej e-mailovej schránky v priebehu niekoľkých minút po zadaní a zaplatení objednávky. Aby automatizácia fungovala, potrebujeme od vás adresu URL alebo iné informácie, ktoré chcete do QR kódu zakódovať. Pokiaľ tieto údaje pri objednávke neuvediete náš systém nebude schopný kódy vytvoriť automaticky. Vašu objednávku spracujeme manuálne a pošleme behom 1 až 12 hodín v závislosti od toho, kedy dostaneme vašu objednávku a platbu.

  Vyberte prosím počet QR kódov, ktoré potrebujete, a pridajte do nákupného košíka dole. Na stránke pokladne je pole „doplňujúce informácie“, kde prosím zadajte adresy URL alebo iných údajov, ktoré má váš QR kód obsahovať. Štandardné statické a dynamické QR kódy vám vytvoríme automaticky v priebehu niekoľkých minút. Zložitejšie statické QR kódy, ktoré obsahujú väčšie množstvo informácií (napríklad V-karty) vám radi vytvoríme manuálne.

  Popis produktu:

  Grafika QR kódu odoslaná na zadaný e-mail v 5-tich rôznych grafických formátoch (.tif, .bmp, .jpg, .pdf a .eps).

  Grafika QR kódů
  (ceny vrátane DPH)
  Kusov Cena za ks
  1 15,99
  2-4 12,99
  5-9 8,99
  10-24 6,99
  25+ 4,99

   

  Pre kódovanie adries URL webových stránok máme k dispozícii DVA typy QR kódov – STATICKÉ a DYNAMICKÉ, ktoré využívajú našu službu hosťovania URL.

   

  STATICKÉ QR kódy
  • cieľová URL adresa alebo iné informácie sú zakódované priamo v QR kóde
  • sú funkčné pokiaľ sa nezmení adresa URL, na ktorú odkazujú
  • neobmedzený počet skenov
  • je možné do nich zakódovať aj iné informácie ako URL, napr. text, vizitky, funkcie odosielania e-mailov, SMS správ a pod.
  DYNAMICKÉ QR kódy
  • Využívajú našu službu Dynamic QR Code Service, ktorá umožňuje v prípade potreby opakovane meniť cieľovú adresu URL pri zachovaní pôvodnej grafiky kódu.
  • Neobmedzený počet skenov. (V prípade zneužitia napr. formou nadmerného množstva automatických skenov, ktoré spôsobujú zahltenie serverov alebo podobné technické problémy, je táto funkcionlalita zrušená.)
  • Neobmedzená funkčnosť: dynamický QR kód s možnosťou presmerovania bude fungovať ZADARMO po dobu dvoch rokov a po uplynutí tejto doby budete mať možnosť jeho funkčnosť neobmedzene predlžovať za ročný poplatok 12€.
  • Neobmedzené možnosť presmerovania na novú cieľovú adresu URL: Pri počiatočnom nákupe zadáte cieľovú adresu URL, ktorú môžete následne meniť ako často budete potrebovať. Poplatok za každé presmerovanie je 12€.
  • Sledovanie návštevnosti/štatistika využitia: pre spracovanie analýzy využitia vašich QR kódov vám môžeme poskytnúť statistické informácie vo forme sledovacích reportov. Môžete sa dozvedieť napr. ako často alebo v ktorých lokalitách sú vaše kódy skenované, aká denná doba je najobľúbenejšia a pod. SLEDOVACIE REPORTY sú k dispozícii iba pre dynamické QR kódy.

  Ak hľadáte unikátne designy pre svoje QR kódy kliknite tu.

  Select options