„Všetky informácie jediným skenovaním“

Grafika čiarových kódov

 

Moderná logistika vyžaduje okrem číselných identifikátorov (GTIN, EAN, UPC) tiež ich grafickú podobu – čiarový kód. Grafika čiarových kódov umožňuje predajcom rýchlo a bezchybne získať potrebné informácie o produkte pomocou skenerov. Pokiaľ už vlastníte čísla čiarových kódov a potrebujete k nim dokúpiť kvalitnú grafiku čiarových kódov, ste na správnom mieste.

Ponúkame vytvorenie grafiky čiarových kódov niekoľkých typov, vo formátoch png, jpg, svg, pdf, vo vysokom rozlíšení (600 dpi), ktoré možno importovať do akéhokoľvek bežného softvérového programu používaného pri návrhu produktu a balenia. Grafiku je možné tiež vytlačiť na štítky a nalepiť priamo na produkt alebo jeho balení. Predávať môžete začať okamžite. Čísla čiarových kódov nám prosím povedzte v nákupnom košíku v textovom poli „vlastné číslo.“

Kliknite na grafiku, ktorú potrebujete

 

UPC-A / GTIN-12

Grafika UPC-A / GTIN-12

EAN-13 / GTIN-13

Grafika čiarových kódov EAN-13 /GTIN-13

ITF-14 / GTIN-14

Grafika čiarových kódov ITF-14 / GTIN-14

ISBN

  Grafika čiarových kódov ISBN

ISSN

Grafika ISSN

QR Kód

 

 

 

 

Môžem si vygenerovať vlastnú grafiku čiarových kódov alebo je lepšie si ich kúpiť?

Ak viete ako, môžete vytvoriť čiarové kódy sami pomocou online generátora čiarových kódov alebo profesionálneho softvéru čiarových kódov. Mali by ste byť oboznámení so základnými normalizovanými špecifikáciami pre rozmery čiarového kódu, faktory zväčšenia atď. V opačnom prípade riskujete označenie produktu kódom, ktorý sa nedá dobre naskenovať, alebo potrebu opätovne označiť každú jednotlivú položku novým štítkom s čiarovým kódom.

Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.